Aconchego Do Toque Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont |
| Sporttevékenységek Búvárkodás | Gyerekbarát Játszótér | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A 2 hálószobás Aconchego Do Toque Villa São Miguel dos Milagres legfeljebb 8 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia de Sao Miguel dos Milagres, 1 km-re található.
A Praia Marceneiro 4 km-re, míg a Praia de Porto da Rua autóval körülbelül 10 méterre van a 3 fürdőszobás villától. A legközelebbi strand 900 méterre, a Praia do Toque pedig nagyjából 2 km-re található.
Az Aconchego Do Toque Villa egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárítót és törölközőket is kínálnak.
A São Miguel dos Milagres városi ingatlan az önellátáshoz magába foglal teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezőt. A konyhában kávé/tea készítő, hűtő és sütő is elérhető. A vendégek vacsorázhatnak a São Miguel dos Milagres városi nyaralótól rövid útra található Peixada da Julia vendégszeretetét élvezve. Itt a vendégek játszóteret és barbeque-t is igénybe vehetnek, valamint szórakozhatnak az éjszakai klub jóvoltából.
- Helyi látnivalók
- SUP dos Milagres2,6 km
- São Miguel dos Milagres-i tengerpart800 m
- Praia do Riacho2,5 km
- Riacho Beach2,1 km
- Piscinas Naturais2,4 km
- Sao Miguel dos Milagres-i tengerpart800 m
- Catholic Church3,2 km
- a Toque-part1,7 km
- Porto da Rua tengerpart3,4 km
- Repülőterek
- Maceio/Zumbi dos Palmares nemzetkozi repuloter97 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Büfé
- Csomagolt ebéd
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Éjszakai klub
- Szórakoztató műsorok
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Fitneszközpont
- Búvárkodás
Szolgáltatások
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- LCD TV
- Játszótér
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Aconchego Do Toque Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Aconchego Do Toque Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni az Aconchego Do Toque Villa?
Az Aconchego Do Toque Villa kapacitása 8 főig terjed. - ❓
Az Aconchego Do Toque Villa konyhával berendezett?
Az Aconchego Do Toque Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Az ingatlan a strand közelében található?
Az ingatlan kényelmes hozzáférést biztosít a Praia de São Miguel dos Milagres területéhez, amely körülbelül 900 méterre található. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az Aconchego Do Toque Villa vendégei vagyunk?
São Miguel dos Milagres nevezetességei közé tartozik a Praia do Toque és a Praia Marceneiro, amelyek 2 km-re, illetve 4 km-re találhatók az Aconchego Do Toque Villa területétől. Ezenkívül a Praia de Porto da Rua (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.